KAKADU AWARDS  був першим національним конкурсом рекламної індустрії, організований Всеукраїнською Рекламною Коаліцією, а також представляв перше об'єднання у форматі KAKADU CLUB креативних та арт директорів України.

KAKADU CLUB було створено також під егідою Всеукраїнської Рекламної Коаліції в 2006 році з метою розвитку креативного потенціалу та рекламної галузі України, та для проведення KAKADU AWARDS.

Клуб став унікальним майданчиком для спілкування українських провідних креаторів, що мали можливість впливати та приймати рішення зі спірних та актуальних на той час галузевих питань.

KAKADU CLUB був неформальним об'єднанням, але у подальшому переріс у формалізований, що діє і зараз, національний клуб ADC*UA, який є локальним форматом європейського клубу креаторів ADC EUROPE. Тож з 2010 року в Україні паралельно з KAKADU AWARDS, з'явилася можливість брати участь ще в одному національному конкурсі ADC*UA AWARDS, який проводиться і дотепер.

В KAKADU AWARDS мали змогу брати участь всі учасники рекламно-комунікаційного ринку України - рекламні агентства, студії, продакшн-компанії, незалежні креатори, рекламодавці, медіа і т.д.

Основу програми KAKADU AWARDS складали 6 конкурсів, без розділення на категорії, на відміну від більшості рекламних фестивалів. Це були такі категорії: FILM, PRINT, OUTDOOR, RADIO, DESIGN та DIGITAL.

У кожній категорії визначалися фіналісти (Shortlist) та призери (Gold, Silver, Bronze), які можна переглянути на сторінці Архіву переможців. Результати KAKADU AWARDS також враховувались у спеціалізованих рейтингах креативності Всеукраїнської Рекламної Коаліції.

Хоча й наразі конкурс припинив своє існування, ми переконані, що свого часу KAKADU CLUB та KAKADU AWARDS мали значний вплив на хід подій в рекламному середовищі України та відображали певний зріз рівня креативності саме на національному ринку. Тепер цей зріз можна переглянути по роках, починаючи з 2007, через призму переможців, представлених на нинішньому сайті конкурсу. 

Сучасну активність і стан креативності української рекламної індустрії можливо продемонструвати, беручи участь у конкурсах UKRAINIAN CREATIVE STORIES, що є новою платформою найбільших активностей української креативної сфери.

Таку ж місію виконує свіжий проект Всеукраїнської Рекламної Коаліції під назвою MADmap (Marketing Advertising Design Map) - путівник по українським рекламним кампаніям. Саме на MADmap в одному місці можна переглянути свіжі (за останні три роки) проекти українських агентств та студій, що  здобули нагороди як на національних, так і міжнародних рекламних конкурсах, а також завантажити та продемонструвати власні роботи. 

 

Організатор конкурсу

 

 

Адреса

04053, Україна, Київ,
Бехтеревський провулок, 14,
офіс Всеукраїнської Рекламної Коаліції
Тел.: +38044 490-90-30