СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ KAKADU AWARDS 2018:

27
вересня
Deadline
подачі
робіт
1
жовтня
старт
судійства
24
жовтня
церемонія нагородження переможців

До участі в конкурсній програмі KAKADU Awards допускаються роботи, розміщені у ЗМІ, роботи, що брали участь у рекламних кампаніях або були реалізовані в іншій формі (прийняті клієнтом) в період з січня 2017 року по вересень 2018 року включно, окрім робіт, що раніше подавались на KAKADU Awards.

 

Вартість участі:

Вартість участі одної роботи - 300 гривень* незалежно від категорії,
*без врахування ПДФ

Сплата за участь проводиться на розрахунковий рахунок організатора Конкурсу, на основі виставлених рахунків.

 

Загальні правила:

Конкурсною заявкою називається заповнена на сайті форма разом з конкурсною роботою, завантаженою згідно з технічними вимогами. 

Проекти, розроблені декількома агентствами, можуть подаватися на розгляд у рамках однієї категорії лише один раз і лише від одного учасника (одного з агентств або клієнта). При цьому одна й та ж робота, серія робіт, рекламна кампанія може бути подана в різні категорії.

Реєстрація робіт повинна бути узгоджена з клієнтами, кампанії яких готуються до участі в конкурсній програмі. Оргкомітет конкурсу може зв'язатися з клієнтом, якщо в ході суддівства у журі виникнуть питання стосовно реалізації кампанії.

Реєстрація робіт повинна бути узгоджена і дозволена керівництвом вашої компанії.

Конкурсні роботи та всі матеріали повинні бути зареєстровані та сплачені до 1 жовтня 2018 року.

У разі відміни участі у конкурсі вже зареєстрованих робіт, необхідно попередити Оргкомітет, написавши на festival@vrk.org.uaproject@vrk.org.ua чи подзвонивши до офісу за телефоном (044) 490 90 30.

Зареєстровані роботи не можуть бути відкликані з конкурсу після 1 жовтня 2018 року.  Ви розумієте, якщо ви хочете зняти роботу після 1 жовтня 2018 року, повернення оплати за участь не здійснюється.

У тому випадку, якщо додаткова інформація з проекту стає доступною вже після реєстрації роботи, організатори конкурсу можуть надавати доступ до оновлення інформації, але не пізніше 1 жовтня 2018 року

Учасник Конкурсу гарантує легальне використання у своїх роботах музики, фото, текстів, тощо, і зобов’язується самостійно вирішувати всі можливі суперечки у відношенні авторських прав. ​

Оргкомітет KAKADU Awards може використовувати роботи учасників з ціллю популяризації Конкурсу, а також, розміщувати роботи на офіційному сайті Конкурсу. Переможці і призери мають право використовувати призи і дипломи для реклами та популяризації власної творчості. 

 

Загальні вимоги до робіт:

1. Матеріали заявки - це найбільш важлива частина конкурсної роботи. Саме їх будуть дивитися, читати і оцінювати журі під час суддівства, а також - під час прийняття рішення по роботі.

2. Переконайтеся, що заявка заповнена правильно, файли завантажені коректно, відповідно до технічних вимог категорії і можуть бути представлені на суддівстві.

3. Усі веб-сайти та інші інтернет-матеріали повинні бути представлені у вигляді посилання, навіть якщо вони тимчасово розміщені в цілях суддівства.

4. Кожна робота оформлюється у вигляді окремої конкурсної заявки, до якої прикріплюється тільки одне зображення.

5. Роботи, що формують кампанію (серію), повинні бути зареєстровані і оплачені як окремі конкурсні заявки.

6. Посилання повинні бути прописані в форматі 'http: //' або 'https: //', а також - бути у відкритому доступі, без необхідності вводити логін або пароль.
Будь ласка, переконайтеся, що ваше URL буде доступним онлайн до 31 жовтня 2018. Роботи, які будуть не доступні, не будуть розглянуті членами журі.

7. Будь ласка, уважно перевірте кредитси при заповненні заявки. Надані вами дані будуть продубльовані на нашому сайті. У період суддівства внесення змін до кредитсів неможливе.

8. Переконайтеся, що ваша заявка не включає назв та логотипів агентств в описі кампанії або в файлах, за винятком self-promotion.

 

Оргкомітет

 

Максим Лазебник, mrl@vrk.org.ua
куратор проекту
Катерина Грабовська, festival@vrk.org.ua
питання участі
Ольга Підгорська, project@vrk.org.ua
питання участі
Юлія Смійчик, contest@vrk.org.ua
питання участі
Олена Рунець, pr@vrk.org.ua
pr, комунікації з журі
Олена Шита, media@vrk.org.ua
pr, комунікації
Наталія Кочерженко, nk@vrk.org.ua
співпраця зі спонсорами
Карина Козедубова, rec@vrk.org.ua
контакти з партнерами
Ірина Папінчак, buh@vrk.org.ua
питання сплати участі
Ірина Суховецька, invoice@vrk.org.ua
питання сплати участі
Олеся Бурлакова, event@vrk.org.ua
контакти з партнерами
Аліна Миленька, pro@vrk.org.ua
продакшн менеджер
Ксенія Єфанова, office@vrk.org.ua
загальні питання
 

 

Адреса

 

03127, Україна, Київ,
пр. Академіка Глушкова, 1
ВДНГ, 5 павільйон, 2-й поверх
офіс Всеукраїнської Рекламної Коаліції
Тел.: +38044 490-90-30